Home
Home
Nieuwsarchief
Fotoalbum
Club
Club
Bardiensten
Bardiensten ouders/verzorgers
Barcommissierooster
Lidmaatschap
Aan-/afmeldformulier
Contributie
Bestuur
Verzorging
Vacatures
Privacy & Vertrouwen
Privacyreglement
Vertrouwenspersoon
Clubhistorie
Topscoorders aller tijden
Eregalerij
Ons verleden
Commissies
Scheidsrechters Commissie
Org. Jeugd Commissie
Org. Senioren Commissie
Voetbal Techn. Commissie
Topscoorders 2023-2024
Teams
Mannen
1 - Zat
O23 - Zat
3 - Zat
35+1 - Zon
Vrouwen
VR1
Junioren
MO20-1
JO19-1
JO17-1
JO15-1
MO15-1
JO14-1
Pupillen
JO13-1
JO13-2
MO13-1
JO11-1
JO11-2
MO11-1
JO10-1
JO10-2
JO9-1
JO8-1
JO8-2
JO8-3
Cabauwters
JO7-1
4/5-jarigen
Programma
Programma
Programma Thuis
Programma Uit
Uitslagen
Afgelastingen
Trainingsoverzicht
Voetbal.nl app instructies
Sponsors
Sponsors
Sponsormogelijkheden
Contact
Fanshop
Home
+
Home
Nieuwsarchief
Fotoalbum
Club
+
Club
Bardiensten
+
Bardiensten ouders/verzorgers
Barcommissierooster
Lidmaatschap
+
Aan-/afmeldformulier
Contributie
Bestuur
Verzorging
Vacatures
Privacy & Vertrouwen
+
Privacy & Vertrouwen
Privacyreglement
Vertrouwenspersoon
Clubhistorie
+
Topscoorders aller tijden
Eregalerij
Ons verleden
Commissies
+
Scheidsrechters Commissie
Org. Jeugd Commissie
Org. Senioren Commissie
Voetbal Techn. Commissie
Topscoorders 2023-2024
Teams
+
Mannen
+
1 - Zat
O23 - Zat
3 - Zat
35+1 - Zon
Vrouwen
+
VR1
Junioren
+
MO20-1
JO19-1
JO17-1
JO15-1
MO15-1
JO14-1
Pupillen
+
JO13-1
JO13-2
MO13-1
JO11-1
JO11-2
MO11-1
JO10-1
JO10-2
JO9-1
JO8-1
JO8-2
JO8-3
Cabauwters
+
JO7-1
4/5-jarigen
Programma
+
Programma
Programma Thuis
Programma Uit
Uitslagen
Afgelastingen
Trainingsoverzicht
Voetbal.nl app instructies
Sponsors
+
Sponsors
Sponsormogelijkheden
Contact
Fanshop
Programma uit deze week
Wedstrijddatum
Wedstrijd
Scheidsrechter
Accommodatie
Veld
Details
za 23-mrt. 09:00
VVOR JO13-2 - Cabauw JO13-1
Sportpark De Venhoeve
veld 1-VVOR
za 23-mrt. 10:00
Benschop VR1 - Cabauw VR1
Sportpark Benschop
veld 1
za 23-mrt. 15:00
Linschoten 1 - Cabauw 1
W.T. (Wim) van Horssen
Sportpark Rapijnen
veld 1
zo 24-mrt. 12:15
CVV Zwervers 35+1 - Cabauw 35+1
Sportpark Couwenhoek
veld 1
Programma thuis en uit
Programma uit komende weken
Datum
Wedstrijd
Accommodatie
Veld
Details
do 04-apr. 20:30
Hercules VR6 - Cabauw VR1
Sportpark Voordorp
veld 6-Hercules
za 06-apr. 10:00
BSC '68 MO15-1 - Cabauw MO15-1
Sportpark Ons Nieuwe Erf
veld 2
za 06-apr. 10:30
Moerkapelle JO13-1JM - Cabauw JO13-2
Sportpark De Wilde Veenen
veld 2
za 06-apr. 11:00
ASW MO13-1 - Cabauw MO13-1
Sportpark ASW
veld 1
za 06-apr. 12:30
Lopik VR1 - Cabauw VR1
Sportpark Lopik
veld 3
za 06-apr. 13:00
Sportlust '46 JO15-2 - Cabauw JO15-1
Sportpark Cromwijck
veld 3
za 06-apr. 14:30
Barendrecht JO19-5 - Cabauw JO19-1
Sportpark De Bongerd
veld 6
za 06-apr. 15:00
Sportlust '46 5 - Cabauw 3
Sportpark Cromwijck
veld 5
za 06-apr. 15:15
sv Parkhout O23-2 - Cabauw O23-1
Sportpark Parkhout
veld 6
za 06-apr. 16:15
Nieuwkoop JO17-2 - Cabauw JO17-1
Sportpark De Dulen
veld 2
za 13-apr. 08:30
Groeneweg JO13-1 - Cabauw JO13-1
Sportpark Van 't Verlaat
veld 1
za 13-apr. 10:00
ONA JO14-1 - Cabauw JO14-1
Sportpark ONA
veld 1
za 13-apr. 14:30
Woerden 1 - Cabauw 1
Sportpark Woerden
veld 1
zo 14-apr. 12:00
NSV'46 35+1 - Cabauw 35+1
Sportpark De Koet
veld 1 - kunstgrasveld
za 20-apr. 09:00
RVC '33 MO15-1 - Cabauw MO15-1
Sportpark RVC '33
veld 2
za 20-apr. 10:15
Schoonhoven JO15-2 - Cabauw JO15-1
Sportpark Het Hofland
veld 1
za 20-apr. 11:45
SCH '44 VR1 - Cabauw VR1
Sportpark Bijleveld
veld 1
za 20-apr. 12:00
Bolnes JO19-1 - Cabauw JO19-1
Sportpark Bolnes
veld 2
za 20-apr. 12:30
Woerden JO13-2 - Cabauw JO13-2
Sportpark Woerden
veld 1
za 20-apr. 13:00
Nieuwkoop 3 - Cabauw 3
Sportpark De Dulen
veld 2
za 20-apr. 15:00
VVIJ O23-3 - Cabauw O23-1
Sportpark Groenvliet
veld 4-VVIJ
za 20-apr. 15:30
Nieuwerkerk MO20-1 - Cabauw MO20-1
Sportpark Dorrestein
veld 6
ma 22-apr. 19:00
Stolwijk MO15-1 (9-tal) - Cabauw MO15-1
Sportpark Stolwijk
veld 2 - Gras
Programma thuis