• Programma uit deze week

    WedstrijddatumWedstrijdScheidsrechterAccommodatieVeldDetails
    za 03-dec. 08:30Jodan Boys, de MO9-1 - Cabauw MO9-1Sportpark Oosterweiveld 7 A1
    za 03-dec. 10:00Rohda '76 JO14-1 - Cabauw JO14-1R.J. (Rolf) KerkmanSportpark Broekveldenveld 3
    za 03-dec. 12:15VV Haastrecht JO11-1 - Cabauw JO11-2J. (Jeremy) VreugdenhilSportpark Wilgenoordveld 3 A
    za 03-dec. 12:30Jodan Boys, de 5 - Cabauw 2M. (Matthijs) KortlevenSportpark Oosterweiveld 6
    za 03-dec. 13:00NSV'46 JO19-1 - Cabauw JO19-1P.A.M. (Peter) van der Zwet NzSportpark De Koetveld 2
    za 03-dec. 13:00Nieuwerkerk JO16-3 - Cabauw JO16-1M. (Menno) NiesingSportpark Dorresteinveld 2 (alleen 11x11)
    za 03-dec. 14:00SPV '81 1 - Cabauw 1H.J.A. (Herwin) van der MaatSportpark SPV '81veld 1
    zo 04-dec. 10:00Olympia 35+1 - Cabauw 35+1E. (Eric) HeckmannSportpark Olympiaveld 2
    zo 04-dec. 10:00Coal 3 - Cabauw 2Sportpark Coalveld 1
    wo 07-dec. 18:30IJFC MO13-2 - Cabauw MO13-1Sportpark Groenvlietveld 4-IJFC
    za 10-dec. 08:30Nieuwkoop JO10-1 - Cabauw JO10-2Sportpark De Dulenveld 1 B1
    za 10-dec. 09:00VV Haastrecht JO13-1 - Cabauw JO13-1Sportpark Wilgenoordveld 2
    za 10-dec. 09:00WDS JO9-1 - Cabauw JO9-1Sportpark Wierickeweideveld 2 A2
    za 10-dec. 09:00Woerden JO7-1 - Cabauw JO7-3Sportpark Woerdenveld 4
    za 10-dec. 09:45Jodan Boys, de JO9-2 - Cabauw JO9-2Sportpark Oosterweiveld 4 A2
    za 10-dec. 10:00Sportlust '46 JO11-2 - Cabauw JO11-1AfgeschermdSportpark Cromwijckveld 6 A
    za 10-dec. 10:00SPV JO7-1 - Cabauw JO7-1Sportpark SPV '81veld 2
    za 10-dec. 10:45Be Fair JO10-2 - Cabauw JO10-1Sportpark 't Suytveld 5 A1
    za 10-dec. 13:00VEP MO15-1 - Cabauw MO15-1Sportpark Cromwijckveld 2-VEP
    za 10-dec. 14:15Kamerik 3 - Cabauw 3Sportpark Mijzijdeveld 2

    Programma thuis en uit

  • Programma uit komende weken

    DatumWedstrijdAccommodatieVeldDetails
    za 10-dec. 08:30Nieuwkoop JO10-1 - Cabauw JO10-2Sportpark De Dulenveld 1 B1
    za 10-dec. 09:00VV Haastrecht JO13-1 - Cabauw JO13-1Sportpark Wilgenoordveld 2
    za 10-dec. 09:00WDS JO9-1 - Cabauw JO9-1Sportpark Wierickeweideveld 2 A2
    za 10-dec. 09:00Woerden JO7-1 - Cabauw JO7-3Sportpark Woerdenveld 4
    za 10-dec. 09:45Jodan Boys, de JO9-2 - Cabauw JO9-2Sportpark Oosterweiveld 4 A2
    za 10-dec. 10:00Sportlust '46 JO11-2 - Cabauw JO11-1Sportpark Cromwijckveld 6 A
    za 10-dec. 10:00SPV JO7-1 - Cabauw JO7-1Sportpark SPV '81veld 2
    za 10-dec. 10:45Be Fair JO10-2 - Cabauw JO10-1Sportpark 't Suytveld 5 A1
    za 10-dec. 13:00VEP MO15-1 - Cabauw MO15-1Sportpark Cromwijckveld 2-VEP
    za 10-dec. 14:15Kamerik 3 - Cabauw 3Sportpark Mijzijdeveld 2
    wo 14-dec. 20:00Be Fair VR2 - Cabauw VR2Sportpark 't Suytveld 1
    za 17-dec. 08:30Olympia JO12-2JM - Cabauw JO12-1Sportpark Olympiaveld 1 B
    za 17-dec. 08:30Overmaas JO8-2 - Cabauw JO8-1Sportpark Olympiaveld 2 B2
    za 17-dec. 11:30BZC '14 VR1 - Cabauw VR1Sportpark 't Veerveld 1
    za 17-dec. 12:45Hillegom sv JO19-2 - Cabauw JO19-1Sportpark De Zanderijveld 3
    za 17-dec. 14:30Siveo '60 3 - Cabauw 3Sportpark De Beemdveld 2
    zo 18-dec. 11:00DSO 35+1 - Cabauw 35+1Sportpark Bentwoudveld 1

    Programma thuis