• Cabauw VR2

  • Cabauw VR2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Baaren, Sanne vanOverige stafTeammanager
    Kooten, Celine vanOverige stafTeammanager
    Vliet, Iris vanOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    14 dec. 20:00Be Fair VR2 - Cabauw VR2Sportpark 't Suyt
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    3 dec.FC Oudewater VR2 - Cabauw VR27 - 0
    3 dec.Cabauw JO7-3 - VEP JO7-15 - 7
    3 dec.Cabauw JO7-1 - Woerden JO7-110 - 3
    26 nov.Cabauw VR2 - Jodan Boys, de VR43 - 2
    26 nov.Cabauw JO7-1 - Schoonhoven JO7-20 - 0
    26 nov.Cabauw JO7-2 - Siveo'60 JO7-10 - 0
    19 nov.Cabauw JO7-3 - SPV JO7-14 - 7
  • Poulestanden Cabauw VR2 ( 4e klasse 11 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bergambacht VR1862027101720
    2FC Oudewater VR2952224121217
    3VV Haastrecht VR1742127101714
    4Hazerswoudse Boys VR153112381510
    5Be Fair VR2731325141110
    6ST Donk/Gouda VR27313118310
    7Jodan Boys, de VR36303161249
    8Stolwijk VR16213231857
    9Cabauw VR28107748-413
    10Jodan Boys, de VR47007649-430

    Poulestanden Cabauw VR2 ( Groep 3 09 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Stolwijk VR133008359
    2FC Oudewater VR23201223196
    3Bergambacht VR1310278-13
    4Cabauw VR23003225-230
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Baaren, Sanne vanTeamspeler
    Beek, Milou vanTeamspeler
    Bruin, Lotte deTeamspeler
    Bruin, Nikki deTeamspeler
    Dijk, Maud vanTeamspeler
    Faaij, LiekeTeamspeler
    Heijden, Angela van derTeamspeler
    Klaren, Elisah vanTeamspeler
    Kreij, Lonneke deTeamspeler
    Kroef, Anne-Lieke van derTeamspeler
    Overbeek, IrisTeamspeler
    Schenk, DonnaTeamspeler
    Schinkel, IndyTeamspeler
    Strien, LoriTeamspeler
    Vliet, Iris vanTeamspeler
    Vliet, Lisa vanTeamspeler
    Wollenberg, Jillian van denTeamspeler

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Be Fair VR2

    VS

    Cabauw VR2

    14 december 202220:00 uur
    Sportpark 't Suyt veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Cabauw VR2

    217 Vrouwen Zaterdag (najaar)

    0,88

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    6,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,38

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd