• Programma thuis deze week

    DatumWedstrijdScheidsrechterVeldKleedkamer ThuisKleedkamer UitDetails
    zo 21-apr. 10:30Cabauw 35+1 - Alexandria'66 35+1veld 1
    ma 22-apr. 20:00Cabauw MO20-1 - Jodan Boys, de MO20-1R.M. (Renzo) Overbeekveld 1
    do 25-apr. 20:00Cabauw 3 - Siveo '60 3R.H. (Rob) van den IJsselveld 1

    Programma thuis en uit

  • Programma thuis komende weken

    DatumWedstrijdScheidsrechterAccommodatieVeldDetails
    zo 28-apr. 10:30Cabauw 35+1 - RVC '33 35+1Sportpark Cabauwveld 1
    za 04-mei. 10:00Cabauw JO14-1 - WDS JO14-1JMSportpark Cabauwveld 1
    za 04-mei. 12:00Cabauw 3 - Sportlust '46 6Sportpark Cabauwveld 1
    za 04-mei. 12:00Cabauw VR1 - Benschop VR1J.P. (Jan) HendrikseSportpark Cabauwveld 2
    zo 05-mei. 12:00Cabauw 35+1 - Aeolus 35+2Sportpark Cabauwveld 1
    za 11-mei. 08:45Cabauw MO13-1 - DCV MO13-1Sportpark Cabauwveld 1
    za 11-mei. 08:45Cabauw JO13-1 - RVC '33 JO13-1Sportpark Cabauwveld 2
    za 11-mei. 08:45Cabauw JO9-1 - Bergambacht JO9-1Sportpark Cabauwveld 3 A1
    za 11-mei. 09:00Cabauw JO7-2 - VEP JO7-1Sportpark Cabauwveld 3 A1
    za 11-mei. 10:00Cabauw JO8-2 - VEP JO8-1Sportpark Cabauwveld 3 A1
    za 11-mei. 10:30Cabauw MO15-1 - Olympia MO15-1Sportpark Cabauwveld 1
    za 11-mei. 10:30Cabauw JO14-1 - Stolwijk JO14-1Sportpark Cabauwveld 2
    za 11-mei. 10:30Cabauw JO10-1 - Spirit JO10-2Sportpark Cabauwveld 4 A1
    za 11-mei. 11:55Cabauw MO11-1 - Olympia MO11-1Sportpark Cabauwveld 1 A
    za 11-mei. 11:55Cabauw JO11-1 - Groeneweg JO11-1Sportpark Cabauwveld 1 B
    za 11-mei. 12:00Cabauw O23-1 - S.V. Houten O23-5A.M.H.M. (André) de VosSportpark Cabauwveld 2
    za 11-mei. 14:30Cabauw 1 - CVC Reeuwijk 1Sportpark Cabauwveld 1
    za 11-mei. 14:30Cabauw JO17-1 - Bernardus JO17-2J. (Jan) VenteSportpark Cabauwveld 2
    zo 12-mei. 10:30Cabauw 35+1 - Ommoord, sv 35+1Sportpark Cabauwveld 1
    za 18-mei. 10:30Cabauw VR1 - Rivierwijkers VR2J.P. (Jan) HendrikseSportpark Cabauwveld 1
    za 18-mei. 12:15Cabauw 3 - NSV'46 3Sportpark Cabauwveld 2
    za 18-mei. 12:15Cabauw MO20-1 - FC Oudewater MO20-1Sportpark Cabauwveld 1
    za 18-mei. 14:30Cabauw 1 - Siveo '60 1Sportpark Cabauwveld 1
    wo 22-mei. 19:30Cabauw JO15-1 - ONA JO15-1JMSportpark Cabauwveld 1
    do 23-mei. 20:00Cabauw MO20-1 - VVOR MO20-1Sportpark Cabauwveld 1
    za 25-mei. 08:45Cabauw JO13-2 - Sportlust '46 JO13-3Sportpark Cabauwveld 1
    za 25-mei. 08:45Cabauw MO13-1 - Spirit MO13-1Sportpark Cabauwveld 2
    za 25-mei. 08:45Cabauw JO8-1 - RVC '33 JO8-1Sportpark Cabauwveld 3 B1
    za 25-mei. 09:00Cabauw JO7-1 - Cabauw JO7-2Sportpark Cabauwveld 3 A1
    za 25-mei. 09:00Cabauw JO7-3 - SPV'81 JO7-1Sportpark Cabauwveld 3 A2
    za 25-mei. 10:00Cabauw JO8-3 - WDS JO8-1Sportpark Cabauwveld 3 A1
    za 25-mei. 10:15Cabauw JO15-1 - Ammerstolse S.V. JO15-1JMSportpark Cabauwveld 2
    za 25-mei. 10:15Cabauw MO15-1 - SPV '81 MO15-1Sportpark Cabauwveld 1
    za 25-mei. 10:30Cabauw JO10-2 - Woerden JO10-1Sportpark Cabauwveld 4 A1
    za 25-mei. 12:00Cabauw VR1 - Montfoort S.V.'19 VR1Sportpark Cabauwveld 1
    za 25-mei. 12:00Cabauw 3 - Woerden 2Sportpark Cabauwveld 2
    za 25-mei. 13:45Cabauw JO11-2 - DCV JO11-1Sportpark Cabauwveld 1 A
    za 25-mei. 14:00Cabauw JO19-1 - 's-Gravendeel vv JO19-1Sportpark Cabauwveld 2

    Programma uit