• Programma deze week

    DatumWedstrijdScheidsrechterVeldKleedkamer ThuisKleedkamer UitDetails
    za 03-dec. 08:30Jodan Boys, de MO9-1 - Cabauw MO9-1veld 7 A1
    za 03-dec. 10:00Rohda '76 JO14-1 - Cabauw JO14-1R.J. (Rolf) Kerkmanveld 3
    za 03-dec. 10:30Cabauw JO9-1 - Rohda '76 JO9-1veld 3 A117
    za 03-dec. 12:15VV Haastrecht JO11-1 - Cabauw JO11-2J. (Jeremy) Vreugdenhilveld 3 A
    za 03-dec. 12:30Jodan Boys, de 5 - Cabauw 2M. (Matthijs) Kortlevenveld 6
    za 03-dec. 14:00SPV '81 1 - Cabauw 1H.J.A. (Herwin) van der Maatveld 1
    zo 04-dec. 10:00Olympia 35+1 - Cabauw 35+1E. (Eric) Heckmannveld 20206
    zo 04-dec. 10:00Coal 3 - Cabauw 2veld 1
    di 06-dec. 20:00Cabauw VR1 - VVAC VR1veld 128
    wo 07-dec. 18:30IJFC MO13-2 - Cabauw MO13-1veld 4-IJFC
    wo 07-dec. 19:30Cabauw JO16-1 - DONK JO16-1Afgeschermdveld 2
    wo 07-dec. 20:00Cabauw 35+1 - ESTO 35+1veld 1
    za 10-dec. 08:30Nieuwkoop JO10-1 - Cabauw JO10-2veld 1 B1k10kk9
    za 10-dec. 08:45Cabauw MO13-1 - DESTO MO13-2veld 1
    za 10-dec. 08:45Cabauw MO9-1 - DONK MO9-1veld 3 A1
    za 10-dec. 08:45Cabauw JO12-1 - RVC '33 JO12-1veld 2 A
    za 10-dec. 08:45Cabauw JO11-2 - Sportlust '46 JO11-1veld 2 B
    za 10-dec. 08:45Cabauw JO8-1 - Lekkerkerk JO8-1veld 4 A1
    za 10-dec. 09:00VV Haastrecht JO13-1 - Cabauw JO13-1veld 2
    za 10-dec. 09:00WDS JO9-1 - Cabauw JO9-1veld 2 A2
    za 10-dec. 09:00Woerden JO7-1 - Cabauw JO7-3veld 4
    za 10-dec. 09:00Cabauw JO7-2 - Woerden JO7-2veld 4
    za 10-dec. 09:45Jodan Boys, de JO9-2 - Cabauw JO9-2veld 4 A2
    za 10-dec. 10:00Sportlust '46 JO11-2 - Cabauw JO11-1Afgeschermdveld 6 A
    za 10-dec. 10:00SPV JO7-1 - Cabauw JO7-1veld 2
    za 10-dec. 10:30Cabauw JO17-1 - Be Fair JO17-3veld 1
    za 10-dec. 10:30Cabauw JO14-1 - Hazerswoudse Boys JO14-1Afgeschermdveld 2
    za 10-dec. 10:45Be Fair JO10-2 - Cabauw JO10-1veld 5 A1
    za 10-dec. 12:15Cabauw VR1 - Tricht VR1veld 1
    za 10-dec. 12:15Cabauw 2 - TAVV 3veld 2
  • Programma volgende week

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    za 10-dec. 08:30Nieuwkoop JO10-1 - Cabauw JO10-2Sportpark De Dulen
    za 10-dec. 08:45Cabauw MO13-1 - DESTO MO13-2Sportpark Cabauw
    za 10-dec. 08:45Cabauw MO9-1 - DONK MO9-1Sportpark Cabauw
    za 10-dec. 08:45Cabauw JO12-1 - RVC '33 JO12-1Sportpark Cabauw
    za 10-dec. 08:45Cabauw JO11-2 - Sportlust '46 JO11-1Sportpark Cabauw
    za 10-dec. 08:45Cabauw JO8-1 - Lekkerkerk JO8-1Sportpark Cabauw
    za 10-dec. 09:00VV Haastrecht JO13-1 - Cabauw JO13-1Sportpark Wilgenoord
    za 10-dec. 09:00WDS JO9-1 - Cabauw JO9-1Sportpark Wierickeweide
    za 10-dec. 09:00Woerden JO7-1 - Cabauw JO7-3Sportpark Woerden
    za 10-dec. 09:00Cabauw JO7-2 - Woerden JO7-2Sportpark Cabauw
    za 10-dec. 09:45Jodan Boys, de JO9-2 - Cabauw JO9-2Sportpark Oosterwei
    za 10-dec. 10:00Sportlust '46 JO11-2 - Cabauw JO11-1Sportpark Cromwijck
    za 10-dec. 10:00SPV JO7-1 - Cabauw JO7-1Sportpark SPV '81
    za 10-dec. 10:30Cabauw JO17-1 - Be Fair JO17-3Sportpark Cabauw
    za 10-dec. 10:30Cabauw JO14-1 - Hazerswoudse Boys JO14-1Sportpark Cabauw
    za 10-dec. 10:45Be Fair JO10-2 - Cabauw JO10-1Sportpark 't Suyt
    za 10-dec. 12:15Cabauw VR1 - Tricht VR1Sportpark Cabauw
    za 10-dec. 12:15Cabauw 2 - TAVV 3Sportpark Cabauw
    za 10-dec. 13:00VEP MO15-1 - Cabauw MO15-1Sportpark Cromwijck
    za 10-dec. 14:15Kamerik 3 - Cabauw 3Sportpark Mijzijde
    za 10-dec. 14:30Cabauw 1 - SCH '44 1Sportpark Cabauw
    za 10-dec. 14:30Cabauw MO17-1 - Nieuwkoop MO17-1Sportpark Cabauw
    za 10-dec. 16:05Cabauw JO19-1 - Linschoten JO19-1Sportpark Cabauw
    zo 11-dec. 10:30Cabauw 35+1 - RVC '33 35+1Sportpark Cabauw
    zo 11-dec. 10:30Cabauw 2 - Ammerstolse S.V. 2Sportpark Cabauw
    wo 14-dec. 20:00Be Fair VR2 - Cabauw VR2Sportpark 't Suyt
    za 17-dec. 08:30Olympia JO12-2JM - Cabauw JO12-1Sportpark Olympia
    za 17-dec. 08:30Overmaas JO8-2 - Cabauw JO8-1Sportpark Olympia
    za 17-dec. 08:45Cabauw JO11-2 - Woerden JO11-1Sportpark Cabauw
    za 17-dec. 11:30BZC '14 VR1 - Cabauw VR1Sportpark 't Veer