• Programma

    DatumWedstrijdKleedkamer ThuisKleedkamer UitDetails
    za 27-nov. 08:30Cabauw JO10-2 - DCV JO10-2
    za 27-nov. 08:30Bergambacht JO8-2 - Cabauw JO8-1
    za 27-nov. 08:30Sportlust '46 JO8-3 - Cabauw JO8-2--
    za 27-nov. 08:30Bergambacht JO11-2 - Cabauw JO11-1
    za 27-nov. 08:30Kamerik JO7-1 - Cabauw JO7-1
    za 27-nov. 08:45DONK JO9-1 - Cabauw JO9-2Kk 9Kk 6
    za 27-nov. 09:45Be Fair MO11-1 - Cabauw MO11-1--
    za 27-nov. 09:45Spirit JO10-2 - Cabauw JO10-11410
    za 27-nov. 10:20Ter Leede JO18-1 - Cabauw JO18-1--
    za 27-nov. 10:30Cabauw JO13-1 - Schoonhoven JO13-2--
    za 27-nov. 10:30Cabauw JO15-1 - CVC Reeuwijk JO15-1--
    za 27-nov. 11:00Cabauw JO7-2 - Kamerik JO7-2--
    za 27-nov. 11:20Olympia MO13-1 - Cabauw MO13-10506
    za 27-nov. 12:15Cabauw 2 - Sportlust '46 4--
    za 27-nov. 12:15Cabauw VR2 - Bergambacht VR1--
    za 27-nov. 14:30Cabauw 1 - ASW 1
    za 27-nov. 14:30WDS 3 - Cabauw 4
    za 27-nov. 15:30VOC MO19-1 - Cabauw MO19-11211
    za 27-nov. 16:15Cabauw VR1 - Focus '07 VR1--
    zo 28-nov. 11:00VV Haastrecht 4 - Cabauw 2
    wo 01-dec. 18:30Cabauw MO17-1 - DONK MO17-1--
    wo 01-dec. 20:00Cabauw MO19-1 - FC Zoetermeer MO19-1
    do 02-dec. 20:00Cabauw 4 - CVC Reeuwijk 4
    za 04-dec. 08:30SVS MO11-1 - Cabauw MO11-1
    za 04-dec. 08:45Cabauw JO9-1 - WDS JO9-1
    za 04-dec. 08:45Cabauw JO10-1 - Dilettant JO10-1
    za 04-dec. 09:15Cabauw MO13-1 - VEP MO13-1--
    za 04-dec. 09:45Cabauw JO11-2 - Linschoten JO11-1--
    za 04-dec. 09:55Olympia JO9-3 - Cabauw JO9-2
    za 04-dec. 10:00Cabauw JO8-2 - Cabauw JO8-1
  • Wil je graag bij ons komen voetballen? Klik op 'aanmelden' hieronder

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 nov.Cabauw 2 - Groeneweg 42 - 0
    21 nov.Cabauw 3 - TOGB 51 - 0
    20 nov.Cabauw MO19-1 - DONK MO19-11 - 3
    20 nov.DESTO VR1 - Cabauw VR13 - 1
    20 nov.WDS 1 - Cabauw 13 - 1
    20 nov.Cabauw 3 - Woerden 3
    20 nov.Kamerik JO15-1 - Cabauw JO15-10 - 2
    20 nov.Be Fair JO16-2 - Cabauw JO16-11 - 1
    20 nov.Cabauw JO11-2 - FC Oudewater JO11-26 - 2
    20 nov.Cabauw MO13-1 - BSC '68 MO13-10 - 5
    20 nov.Cabauw MO11-1 - Spirit MO11-12 - 3
    20 nov.Gouderak JO13-1 - Cabauw JO13-17 - 0
    17 nov.SPV '81 VR1 - Cabauw VR24 - 1
    14 nov.Cabauw 3 - RVC '33 51 - 2
    14 nov.Cabauw 2 - Stolwijk 4
    14 nov.Cabauw 2 - ESTO 67 - 0
    13 nov.Cabauw 3 - Rijnstreek 3
    13 nov.Jodan Boys, de 7 - Cabauw 4
    13 nov.Cabauw JO16-1 - Rohda '76 JO16-23 - 0
    13 nov.Cabauw JO18-1 - Neptunus-Schiebroek JO18-12 - 5
  • Upload hier je wedstrijdverslag

    De bestandsgrootte mag maximaal 3MB zijn.

    Versturen