• Cabauw 3

  • Cabauw 3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hengel, Hans van denOverige stafTeammanager
    Lang, Michiel deOverige stafTeammanager
    Rijnsoever, Daan vanOverige stafTeammanager
    Vliet, Corey vanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    8 okt. 14:30NSV'46 3 - Cabauw 3Sportpark De Koet
    15 okt. 12:15Cabauw 3 - Nieuwkoop 4Sportpark Cabauw
    29 okt. 14:30Linschoten 2 - Cabauw 3Sportpark Rapijnen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 sep.Sportlust '46 7 - Cabauw 31 - 3
    24 sep.Cabauw JO7-3 - Lopik JO7-211 - 11
  • Poulestanden Cabauw 3 ( 6e klasse 17 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kamerik 3220011476
    2Linschoten 222008266
    3Nieuwkoop 411007253
    4Cabauw 311003123
    5FC Oudewater 611004313
    6Jodan Boys, de 811001013
    7NSV'46 321017613
    8Siveo '60 321016513
    9Sportlust '46 7200247-30
    10VEP 3200225-30
    11Linschoten 32002311-80
    12ARC 112002212-100

    Poulestanden Cabauw 3 ( Mannen beker reserve zaterdag Groep 3 13 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Stolwijk 332015236
    2Cabauw 33111121024
    3Lekkerkerk 33111111014
    4DCV 53102612-63
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Buren, David vanTeamspelerVerdediger
    Dijk, Tom vanTeamspelerAanvaller
    Duits, NickTeamspelerMiddenvelder
    Hendrikse, DavidTeamspelerVerdediger
    Korenhof, Justin -TeamspelerAanvaller
    Lang, Michiel deTeamspelerAanvaller
    Lang, Rutger deTeamspelerAanvaller
    Lint, Ruud vanTeamspelerMiddenvelder
    Rietveld, ZebTeamspelerDoelverdediger
    Rijnsoever, Daan vanTeamspelerMiddenvelder
    Stout, RickTeamspelerMiddenvelder
    Verlegh, JoeriTeamspelerVerdediger
    Vos, Julian deTeamspelerVerdediger

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    NSV'46 3

    VS

    Cabauw 3

    08 oktober 202214:30 uur
    Sportpark De Koet veld 1 - kunstgrasveld

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Cabauw 3

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    3,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd