• Cabauw 2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Beek, Sjors vanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    12 dec. 11:00Bergambacht 2 - Cabauw 2Sportpark Hofkamp
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 nov.VV Haastrecht 4 - Cabauw 20 - 2
    21 nov.Cabauw 2 - Groeneweg 42 - 0
  • Poulestanden Cabauw 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Cabauw 277002532221
    2VV Haastrecht 4750223131015
    3Lekkerkerk 2741222111113
    4Stolwijk 45320157811
    5Groeneweg 483231714311
    6ESTO 573131911810
    7DONK 672231418-48
    8Bergambacht 25203121116
    9ONA 661141131-204
    10Nieuwerkerk 961051125-143
    11GSV 470161338-251

    Poulestanden Cabauw 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Cabauw 2330011479
    2Woerden 432018626
    3VEP 7310257-23
    4ESTO 7300318-70

    Poulestanden Cabauw 2 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Cabauw 211004223
    2VEP 4100124-20

    Poulestanden Cabauw 2 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Cabauw 211007073
    2ESTO 6100107-70
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beek, Ken vanTeamspeler
    Bijman, JaccoTeamspeler
    Hoogendoorn, MortenTeamspeler
    Kats, Nick vanTeamspeler
    Kats, Tjalle vanTeamspeler
    Klaren, Bart vanTeamspeler
    Klinkenberg, DirkTeamspeler
    Nagel, NickTeamspeler
    Overbeek, TomTeamspeler
    Slootjes, AndréTeamspeler
    Spruit, CeesTeamspeler
    Spruit, MartijnTeamspeler
    Spruit, MichielTeamspeler
    Ven, Jaron van deTeamspeler
    Vermond, JasperTeamspeler
    Vos, Alex deTeamspeler
    Vos, Luuk deTeamspeler
    Willers, PeterTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Bergambacht 2

    VS

    Cabauw 2

    12 december 202111:00 uur
    Sportpark Hofkamp veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Cabauw 2

    0519 Mannen Zondag reserve

    3,57

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    0,43

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd