Cabauw 5 – Ammerstol 4

Op 2 februari 2014 kwam Ammerstol 4 op bezoek. Uit was er een overwinning behaald van 0-9, dus dat zou een makkie worden vandaag. Omdat het al enige tijd geleden is, ben ik meer dan de helft kwijt, dus beperk ik me tot de doelpunten en de negatieve energie. Binnen een paar minuten stonden we door een frommelgoal, die tergend langzaam over de lijn rolde, met 0-1 achter. We speelden dramatisch en dat werd door onze altijd positieve Wilco ons nog maar eens ingepeperd. Gelukkig speelde hij de sterren van de hemel, dat scheelde weer. Nog voor rust wisten we de stand om te buigen. Door goals van Dennis met een bekeken schot en Marcel met een boogbal stonden we in de rust met 2-1 voor. Niets aan het handje, zou je zeggen. Toch wel, dus. Ammerstol maakte 2-2, Wilco begon nog meer te mopperen, speelde de bal maar weer eens rechtstreeks in de voeten van een speler van Ammerstol, liep zo maar een keer het veld uit voor een slokje water n de sfeer werd steeds beter. Tot overmaat van ramp stuiterde de bal van mijn scheenbeen af het eigen doel in, dus toen wad het 2-3. Gelukkig wist Rick dan toch nog een puntje uit het vuur te slepen. We staan (ik hoop nog steeds) toch bekend als het vriendelijke, fanatieke maar zeker sportieve elftal en als we dan van elkaar al niet eens meer een foutje kunnen hebben, dan zakken we ver af. Zoals een vader van één van onze spelers in de rust al opmerkte: Dit is Cabauw 5 onwaardig. En dan doelde hij niet op het slechte spel.

Comments are closed.