Sponsors

Hoofdsponsors 2018-2019

 PLUS VAN VELZEN LOPIK

Overige sponsors

Alfabetisch overzicht sponsoren VV Cabauw
Alfabetisch overzicht sponsoren VV Cabauw
naam website e-mailadres
Aannemersbedrijf F.W. Streng www.fransstreng.nl fransstreng@planet.nl
Aannemersbedrijf P. v.d. Berg www.vandenberglopik.nl info@vandenberglopik.nl
Aannemersbedrijf R. de With www.roelofdewith.nl/ info@roelofdewith.nl
Akker Glas www.akkerglaslopik.nl
Autobedrijf Boere www.autobedrijfboere.nl info@autobedrijfboere.nl
Autobedrijf J.A. Kromwijk www.autobedrijfkromwijk.nl info@autobedrijfkromwijk.nl
Autobedrijf Van Schaik www.schaik.nl info@toyota-vanschaik.nl
Autoschade/Herstel Hoogendoorn www.hoogendoornautoschadeherstel.nl  info@hoogendoornautoschadeherstel.nl
B.M.N. bouwmaterialen www.bouwmaterialenhandelmiddennederland.nl webshop@bmn.nl
Becan BV www.becanpluimvee.nl info@becanpluimvee.nl
Beek, C. van  
Beek, J. van  
Bestbouw www.bestbouw.nl info@bestbouw.nl
Bouwmarkt Snel BV  
C.C. van Hulsteijn BV www.ccvanhulsteijnbv.nl info@ccvanhulsteijnbv.nl
Cable Connect BV www.cable-connect.nl
Cafe de Vlist www.cafedevlist.nl info@cafedevlist.nl
Camso Nederland BV www.logistiektotaal.nl ask.nl@camso.co
Catering De Vuurtoren http://www.catering-devuurtoren.nl info@cateringdevuurtoren.nl
De Borrels, Borrelpartij Cabauw  
De Onderlingen www.onderlingen.nl info@onderlingen.nl
Debris BV www.debrisbv.nl info@debrisbv.nl
Deco Visie Den Bosch BV www.decovisie.com decovisie@decovisie.com
Dierenpension Petra/Transport De Bruin doggies.nl/adressen/bruin-dierenpension-petra-en-hugo-de-lopik
Dirk Kramer www.dirk-kramer.nl  verkoop@dirk-kramer.nl
DRAW4U http://www.draw4u.nl/ info@draw4u.nl
Eetcafé Lekkerr www.lekkerretenendrinken.nl
Eetcafe ’t Centrum www.eetcafebergambacht.nl
Enjoy Punani  
Eurospan Holland BV www.eurospan.nl info@eurospan.nl
Eurowheel bvba www.eurowheel.be
Fa. E. Boere & Zn www.detelefoongids.nl › UT › Lopik › Tankstation in Lopik
Faay Wanden BV www.faay.nl info@faay.nl
FC Consumer Products Euro www.frieslandcampina.com
Firma Foodville www.foodville.nl info@foodville.nl
Fysio- & Manuele Therapie Van Poppel www.fysio-lopik.nl info@fysio-lopik.nl
Garage Schouten www.garage-schouten.nl info@garage-schouten.nl
Garage Stuivenberg www.occasion-dealers.nl
Gebr. Van Rossum www.gebrvanrossum.nl info@gebrvanrossum.nl
Gert van Kats  
Go Sport www.gosport.nl inkoop@gosport.nl
GPI BV www.gpi-bv.nl info@gpi.nl
H.J. Straver Rietdekkersbedrijf www.rietdekkerstraver.nl info@hjstraver.nl
H.V.C. www.hvc-ams.nl info@horecavleescentrum.nl
Haars & Stigter https://www.telefoonboek.nl/bedrijven/…/haars-en-stigter-voegwerken
Iboma Lopik BV www.iboma.com iboma@iboma.com
IJsboerderij LUCIANO www.ijsboerderijluciano.nl lucienne@ijsboerderijluciano.nl
In ’t Witte Paard www.inhetwittepaard.nl info@inhetwittepaard.nl
Installerende Partners www.ipgroep.nl info@ipgroep.nl
Invepro BV www.invepro.nl info@invepro.nl
Isero ijzerwarengroep BV/Gerritse www.isero.nl online@isero.nl
J.V.L. installaties V.O.F. www.jvlinstallaties.nl info@jvlinstallaties.nl
Jan Snel Holding BV www.jansnel.com info@jansnel.com
Jongbloed, J. www.hansjongbloed.nl
Jos Scholman BV www.josscholman.nl info@josscholman.nl
Keukencentrum Schoonhoven BV www.schoonhovenkeukens.nl info@kcschoonhoven.nl
Keurslager G.E. Looman www.looman.keurslager.nl
Keyzer Reizen www.keyzerreizen.nl info@keyzerreizen.nl
Klumpenaar Industriebanden www.klumpenaarbandenservice.nl info@gckbanden.nl
Kraanbedrijf Slootjes www.slootjeskraanbedrijf.nl info@slootjeskraanbedrijf.nl
L.T.I. Lopik BV www.lti-bv.nl info@lti-bv.nl
Machinehandel Lekkerkerker www.lekkerkerker.nl info@lekkerkerker.nl
Maher Vastgoed IJsselstein BV www.detelefoongids.nl › UT › Lopik › Makelaar in Lopik
Metal Bouwkonsort BV www.metalbouwkonsort.nl info@metalbouwkonsort.nl
Mickcom www.mickcom.nl info@mickcom.nl
Moorsel, J.L. van www.tandartsvanmoorsel.nl info@tandartsvanmoorsel.com
Oskam Schoenen www.winkelhof.nl
Otto Ooms Trap- en Woonhuisliften BV www.otolift.com info@otolift.com
Overbeek, Cees en El  
Overbeek, Joop & Carla  
P & B Stukadoors www.penb-stukadoors.nl info@penb-stukadoors.nl
Peet Borst Bandentechniek BV www.peetborst.nl
Piet Manschot www.pmanschot.nl
Plus van Velzen Lopik www.plussupermarkt.nl/lopik
Pouw Vervoer www.pouwvervoer.nl info@pouwvervoer.nl
Qbuild www.qbuild.nl recoherstel@qbuild.nl
Rabobank Utrechtse Waarden e.o. www.rabobank.nl/lokale-bank/utrechtse-waarden rob.klooster@rabobank.nl
ReproVinci BV www.reprovinci.nl hallo@reprovinci.nl
Restaurant Lekzicht www.lekzicht.nl info@lekzicht.nl
Richard Achterberg www.kluswebsite.nl/profiel/richard-achterberg willyachterberg@zonnet.nl
Riz Bouw BV www.rizbouw.nl info@rizbouw.nl
Schievink Kraanverhuur www.entreeding.com/bedrijven/152548/g-schievink-kraanverhuurbedrijf
Schildersbedrijf B. Jansen http://www.bjansenschilders.nl/
Schildersbedrijf N.A. Strien & Zn www.schildersbedrijf-nu.nl/lopik/strien_en_zn_schildersbedrijf_n_a.html
Schilt Engineering BV www.schiltbv.nl engineering@schiltbv.nl
Shop 13 www.winkelcentrumschoonhoven.nl
Sjors Overbeek Interieurs www.sjorsoverbeekinterieurs.nl info@sjorsoverbeek.nl
Spetters 4 Kids www.spetters4kids.nl info@spetters4kids.nl
Stichts Bouwbedrijf BV www.stichtsbouwbedrijf.nl  bouw@stichtsbouwbedrijf.nl
Straver, Mieke https://nl-nl.facebook.com/MiekesPatat @MiekesPatat
Street Furniture www.streetfurnituremontage.nl info@streetfurnituremontage.nl
Streng Infra www.strenginfra.nl info@strenginfra.nl
Striekers Schoonhoven www.streakers.nu info@streakers.nu
Stukadoorsbedrijf Steenkamer www.steenkamerstukadoors.nl info@steenkamerstukadoors.nl
Timmer- en onderhoudswerk Ries de Vos http://www.eentimmerman.nl/lopik/de-vos-timmer–en-onderhoudswerken-ries
TJC Interieur www.tjcinterieur.nl info@tjcinterieur.nl
Univé Leksprong Verzekeringen www.unive.nl/leksprong
Van Baaren Aannemers www.vanbaaren-aannemers.nl info@vanbaaren-aannemers.nl
Van de Kuijlen & Verkerk administratie-boekhoudkantoren
Van Kats Machines BV www.vankats.nl info@vankats.nl
Van Schaik Kalkzandsteenbouw https://www.telefoonboek.nl/zoeken/van-schaik/lopik
Varius NV www.varius.be
Vergeer Gereedschappen www.vergeergereedschappen.nl vergeer@vergeergereedschappen.nl
Verkeerschool Gronloh www.gronloh.nl info@gronloh.nl
Vermond Lopik BV www.vermondmetaal.nl info@vermondmetaal.nl
Verweij, J.  
Wex Holland bv http://www.wexholland.com info@wexholland.com
Zuivelboerderij De Vos www.boerderijzuivel.nl/locaties/zuivelboerderij-de-vos mts.gebr.de.vos@comveeweb.nl